V375C5E100BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C5E100BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V375C5E100BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 615 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C5E100BL
Număr parc V375C5E100BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 615 pcs Fișa cu date V375C5E100BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 81.8% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V375C5E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C5E100BG2
V375C5E100BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 1057 pcs
Descarca: V375C5E100BG2.pdf
RFQ
V375C5E100BL3
V375C5E100BL3
Producători: Vicor