V375C5E100B3
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C5E100B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V375C5E100B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 660 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C5E100B3
Număr parc V375C5E100B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 660 pcs Fișa cu date V375C5E100B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 81.8% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V375C5E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C5E100B
V375C5E100B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W