V375C48H150BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C48H150BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V375C48H150BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 353 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C48H150BL
Număr parc V375C48H150BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 353 pcs Fișa cu date V375C48H150BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V375C48H150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C48H150BF3
V375C48H150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 318 pcs
Descarca: V375C48H150BF3.pdf
RFQ
V375C48H150BL2
V375C48H150BL2
Producători: Vicor