V375C48E150BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C48E150BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V375C48E150BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C48E150BL2
Număr parc V375C48E150BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5478 pcs Fișa cu date V375C48E150BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V375C48E150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C48E150BL
V375C48E150BL
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W