V375C48C150BN
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C48C150BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V375C48C150BN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 630 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C48C150BN
Număr parc V375C48C150BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 630 pcs Fișa cu date V375C48C150BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V375C48C150