V375C3V3T50BF2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C3V3T50BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V375C3V3T50BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375C3V3T50BF2
Număr parc V375C3V3T50BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5808 pcs Fișa cu date V375C3V3T50BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V375C3V3T50
produse asemanatoare
V375C3V3T50BF3
V375C3V3T50BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 4891 pcs
Descarca: V375C3V3T50BF3.pdf
RFQ
V375C3V3M75BS3
V375C3V3M75BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
In stoc: 5992 pcs
Descarca: V375C3V3M75BS3.pdf
RFQ
V375C3V3T50B
V375C3V3T50B
Descarca: V375C3V3T50B.pdf
V375C3V3T50BF
V375C3V3T50BF