V375C3V3C50B
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C3V3C50B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V375C3V3C50B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C3V3C50B
Număr parc V375C3V3C50B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6072 pcs Fișa cu date V375C3V3C50B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V375C3V3C50
produse asemanatoare
V375C3V3C50BF2
V375C3V3C50BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 4332 pcs
Descarca: V375C3V3C50BF2.pdf
RFQ
V375C36T75BN3
V375C36T75BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 75W
In stoc: 4136 pcs
Descarca: V375C36T75BN3.pdf
RFQ
V375C3V3C50BF3
V375C3V3C50BF3