V375C36M150B
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C36M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 150W
Foi de date: V375C36M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C36M150B
Număr parc V375C36M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5782 pcs Fișa cu date V375C36M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 4.17A Numărul părții de bază V375C36M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C36H75BS3
V375C36H75BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 75W
In stoc: 6811 pcs
Descarca: V375C36H75BS3.pdf
RFQ
V375C36H75BN2
V375C36H75BN2
Producători: Vicor
In stoc: 3504 pcs
Descarca: V375C36H75BN2.pdf
RFQ
V375C36M150BF2
V375C36M150BF2
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 150W
Descarca: V375C36M150BF2.pdf
V375C36H75BN
V375C36H75BN
Descarca: V375C36H75BN.pdf
V375C36M150BF
V375C36M150BF
Descarca: V375C36M150BF.pdf
V375C36H75BS
V375C36H75BS
Descarca: V375C36H75BS.pdf
V375C36M150BG
V375C36M150BG
Descarca: V375C36M150BG.pdf
V375C36M150BF3
V375C36M150BF3
Descarca: V375C36M150BF3.pdf
V375C36H75BN3
V375C36H75BN3
Descarca: V375C36H75BN3.pdf
V375C36M150B2
V375C36M150B2
Descarca: V375C36M150B2.pdf
V375C36H75BS2
V375C36H75BS2
Descarca: V375C36H75BS2.pdf
V375C36M150B3
V375C36M150B3
Descarca: V375C36M150B3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW