V375C2C50B
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C2C50B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 50W
Foi de date: V375C2C50B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C2C50B
Număr parc V375C2C50B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3898 pcs Fișa cu date V375C2C50B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 73.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Numărul părții de bază V375C2C50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C2C50B2
V375C2C50B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 50W
In stoc: 3758 pcs
Descarca: V375C2C50B2.pdf
RFQ
V375C2C50BF
V375C2C50BF
Producători: Vicor
In stoc: 5199 pcs
Descarca: V375C2C50BF.pdf
RFQ
V375C28T75BS
V375C28T75BS
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 75W
Descarca: V375C28T75BS.pdf
V375C28T75BS3
V375C28T75BS3
Descarca: V375C28T75BS3.pdf
V375C2C50BG
V375C2C50BG
In stoc: 558 pcs
Descarca: V375C2C50BG.pdf
V375C28T75BN3
V375C28T75BN3
Descarca: V375C28T75BN3.pdf
V375C28T75BN2
V375C28T75BN2
In stoc: 658 pcs
Descarca: V375C28T75BN2.pdf
V375C2C50BF3
V375C2C50BF3
Descarca: V375C2C50BF3.pdf
V375C28T75BS2
V375C28T75BS2
Descarca: V375C28T75BS2.pdf
V375C2C50B3
V375C2C50B3
Descarca: V375C2C50B3.pdf
V375C2C50BF2
V375C2C50BF2
Descarca: V375C2C50BF2.pdf
V375C28T75BN
V375C28T75BN
Descarca: V375C28T75BN.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW