V375C28E75BF3
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C28E75BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 75W
Foi de date: V375C28E75BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375C28E75BF3
Număr parc V375C28E75BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5188 pcs Fișa cu date V375C28E75BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 84.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.68A Numărul părții de bază V375C28E75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C28E75B2
V375C28E75B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 75W
In stoc: 3365 pcs
Descarca: V375C28E75B2.pdf
RFQ
V375C28E75BL2
V375C28E75BL2
Producători: Vicor
In stoc: 6995 pcs
Descarca: V375C28E75BL2.pdf
RFQ
V375C28E75B
V375C28E75B
In stoc: 603 pcs
Descarca: V375C28E75B.pdf
V375C28E75BG
V375C28E75BG
In stoc: 629 pcs
Descarca: V375C28E75BG.pdf
V375C28E75B3
V375C28E75B3
Descarca: V375C28E75B3.pdf
V375C28E75BF
V375C28E75BF