V375C28C150BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C28C150BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V375C28C150BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 580 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C28C150BL2
Număr parc V375C28C150BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 580 pcs Fișa cu date V375C28C150BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 5.36A Numărul părții de bază V375C28C150