V375C24T150BN
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C24T150BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V375C24T150BN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 646 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C24T150BN
Număr parc V375C24T150BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 646 pcs Fișa cu date V375C24T150BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V375C24T150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C24T150BG
V375C24T150BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 651 pcs
Descarca: V375C24T150BG.pdf
RFQ
V375C24T150BG2
V375C24T150BG2
Producători: Vicor
In stoc: 582 pcs
Descarca: V375C24T150BG2.pdf
RFQ
V375C24T150BN2
V375C24T150BN2