V375C24C75B2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C24C75B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 75W
Foi de date: V375C24C75B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C24C75B2
Număr parc V375C24C75B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2779 pcs Fișa cu date V375C24C75B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V375C24C75