V375C15T150B
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C15T150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V375C15T150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 689 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C15T150B
Număr parc V375C15T150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 689 pcs Fișa cu date V375C15T150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V375C15T150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C15M75BS
V375C15M75BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 75W
In stoc: 5969 pcs
Descarca: V375C15M75BS.pdf
RFQ
V375C15M75BN3
V375C15M75BN3
Producători: Vicor
In stoc: 347 pcs
Descarca: V375C15M75BN3.pdf
RFQ
V375C15T150B2
V375C15T150B2
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 611 pcs
Descarca: V375C15T150B2.pdf
V375C15T150BF3
V375C15T150BF3
In stoc: 5074 pcs
Descarca: V375C15T150BF3.pdf
V375C15T150B3
V375C15T150B3
Descarca: V375C15T150B3.pdf
V375C15M75BN2
V375C15M75BN2
Descarca: V375C15M75BN2.pdf
V375C15M75BS3
V375C15M75BS3
Descarca: V375C15M75BS3.pdf
V375C15T150BF
V375C15T150BF
In stoc: 666 pcs
Descarca: V375C15T150BF.pdf
V375C15T150BF2
V375C15T150BF2
Descarca: V375C15T150BF2.pdf
V375C15T150BG
V375C15T150BG
In stoc: 598 pcs
Descarca: V375C15T150BG.pdf
V375C15M75BS2
V375C15M75BS2
Descarca: V375C15M75BS2.pdf
V375C15M75BN
V375C15M75BN
Descarca: V375C15M75BN.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW