V375C15M150BF3
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C15M150BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V375C15M150BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375C15M150BF3
Număr parc V375C15M150BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6201 pcs Fișa cu date V375C15M150BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V375C15M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C15M150BL2
V375C15M150BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 253 pcs
Descarca: V375C15M150BL2.pdf
RFQ
V375C15M150BG
V375C15M150BG
Producători: Vicor
In stoc: 296 pcs
Descarca: V375C15M150BG.pdf
RFQ
V375C15M150B
V375C15M150B