V375C15E75BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C15E75BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 75W
Foi de date: V375C15E75BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 747 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C15E75BL
Număr parc V375C15E75BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 747 pcs Fișa cu date V375C15E75BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Numărul părții de bază V375C15E75