V375C12C150B
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C12C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V375C12C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 690 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C12C150B
Număr parc V375C12C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 690 pcs Fișa cu date V375C12C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V375C12C150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C12C150B2
V375C12C150B2
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
In stoc: 659 pcs
Descarca: V375C12C150B2.pdf
RFQ
V375B8T200BN3
V375B8T200BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 200W
In stoc: 4148 pcs
Descarca: V375B8T200BN3.pdf
RFQ
V375C12C150BF
V375C12C150BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 704 pcs
Descarca: V375C12C150BF.pdf
V375C12C150BF3
V375C12C150BF3