V375B8H200BF
VicorVicor
V375B8H200BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B8H200BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 200W
Foi de date: V375B8H200BF.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 267 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 267 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375B8H200BF
Număr parc V375B8H200BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 267 pcs Fișa cu date V375B8H200BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.2%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 25A
Numărul părții de bază V375B8H200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B8H200BF2
V375B8H200BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 200W
In stoc: 5501 pcs
Descarca: V375B8H200BF2.pdf
RFQ
V375B8H200BG2
V375B8H200BG2
Producători: Vicor
In stoc: 3136 pcs
Descarca: V375B8H200BG2.pdf
RFQ
V375B8H200B2
V375B8H200B2
Descarca: V375B8H200B2.pdf
V375B8H200B
V375B8H200B
Descarca: V375B8H200B.pdf
V375B8E200BS2
V375B8E200BS2
Descarca: V375B8E200BS2.pdf
V375B8H200BG
V375B8H200BG
In stoc: 333 pcs
Descarca: V375B8H200BG.pdf
V375B8H200BF3
V375B8H200BF3