V375B3V3C100B3
VicorVicor
V375B3V3C100B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B3V3C100B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Foi de date: V375B3V3C100B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375B3V3C100B3
Număr parc V375B3V3C100B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6372 pcs Fișa cu date V375B3V3C100B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 79.2%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 30.3A
Numărul părții de bază V375B3V3C100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B36T300BS3
V375B36T300BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 300W
In stoc: 6771 pcs
Descarca: V375B36T300BS3.pdf
RFQ
V375B3V3C100B
V375B3V3C100B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 100W