V375B36H300BF
VicorVicor
V375B36H300BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B36H300BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 300W
Foi de date: V375B36H300BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375B36H300BF
Număr parc V375B36H300BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5544 pcs Fișa cu date V375B36H300BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 8.33A
Numărul părții de bază V375B36H300 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B36H300B
V375B36H300B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 300W