V375B36C200BL
VicorVicor
V375B36C200BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B36C200BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 200W
Foi de date: V375B36C200BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 628 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375B36C200BL
Număr parc V375B36C200BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 628 pcs Fișa cu date V375B36C200BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.55A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 5.55A
Numărul părții de bază V375B36C200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B36C200BN
V375B36C200BN
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 200W
In stoc: 6787 pcs
Descarca: V375B36C200BN.pdf
RFQ
V375B36C200BF2
V375B36C200BF2
Producători: Vicor
In stoc: 5057 pcs
Descarca: V375B36C200BF2.pdf
RFQ
V375B36C200BL3
V375B36C200BL3
Descarca: V375B36C200BL3.pdf
V375B36C200BL2
V375B36C200BL2