V375B2C100BF3
VicorVicor
V375B2C100BF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B2C100BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 100W
Foi de date: V375B2C100BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375B2C100BF3
Număr parc V375B2C100BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5544 pcs Fișa cu date V375B2C100BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 74.6%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 50A
Numărul părții de bază V375B2C100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B28T300BS3
V375B28T300BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 300W
In stoc: 6205 pcs
Descarca: V375B28T300BS3.pdf
RFQ
V375B2C100BG2
V375B2C100BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 100W
In stoc: 6798 pcs
Descarca: V375B2C100BG2.pdf
RFQ
V375B2C100B
V375B2C100B