V375B28C300BF3
VicorVicor
V375B28C300BF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B28C300BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 300W
Foi de date: V375B28C300BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V375B28C300BF3
Număr parc V375B28C300BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5386 pcs Fișa cu date V375B28C300BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 10.71A
Numărul părții de bază V375B28C300 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375B28C300BF
V375B28C300BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 300W