V375B12C200BL3
VicorVicor
V375B12C200BL3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375B12C200BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 200W
Foi de date: V375B12C200BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375B12C200BL3
Număr parc V375B12C200BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3053 pcs Fișa cu date V375B12C200BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 16.67A