V375A8H300BL2
VicorVicor
V375A8H300BL2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375A8H300BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 300W
Foi de date: V375A8H300BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375A8H300BL2
Număr parc V375A8H300BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5847 pcs Fișa cu date V375A8H300BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 83.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 37.5A