V375A8H300B
VicorVicor
V375A8H300B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375A8H300B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 300W
Foi de date: V375A8H300B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375A8H300B
Număr parc V375A8H300B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3556 pcs Fișa cu date V375A8H300B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 83.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 37.5A
Numărul părții de bază V375A8H300 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375A8H300BG
V375A8H300BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 300W
In stoc: 3083 pcs
Descarca: V375A8H300BG.pdf
RFQ
V375A8E400BS3
V375A8E400BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 400W
In stoc: 4936 pcs
Descarca: V375A8E400BS3.pdf
RFQ
V375A8E400BN3
V375A8E400BN3
Descarca: V375A8E400BN3.pdf
V375A8H300BF3
V375A8H300BF3
Descarca: V375A8H300BF3.pdf
V375A8H300B2
V375A8H300B2
Descarca: V375A8H300B2.pdf
V375A8H300BF
V375A8H300BF
Descarca: V375A8H300BF.pdf
V375A8H300B3
V375A8H300B3
Descarca: V375A8H300B3.pdf
V375A8H300BF2
V375A8H300BF2