V375A5M400B3
VicorVicor
V375A5M400B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375A5M400B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 400W
Foi de date: V375A5M400B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375A5M400B3
Număr parc V375A5M400B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 400W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5103 pcs Fișa cu date V375A5M400B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 400W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 83%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 80A
Numărul părții de bază V375A5M400 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375A5M400BF3
V375A5M400BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 400W
In stoc: 3979 pcs
Descarca: V375A5M400BF3.pdf
RFQ
V375A5M300BS3
V375A5M300BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 300W
In stoc: 6591 pcs
Descarca: V375A5M300BS3.pdf
RFQ
V375A5M400B
V375A5M400B