V375A2C160BN
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375A2C160BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 160W
Foi de date: V375A2C160BN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 353 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375A2C160BN
Număr parc V375A2C160BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 160W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 353 pcs Fișa cu date V375A2C160BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 160W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 73.7%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 80A