V375A28C600B2
VicorVicor
V375A28C600B2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V375A28C600B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 600W
Foi de date: V375A28C600B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 256 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375A28C600B2
Număr parc V375A28C600B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 256 pcs Fișa cu date V375A28C600B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 600W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 21.43A 250V - 425V Input Curent - Ieșire (Max) 21.43A