V300C8M100B
VicorVicor
V300C8M100B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C8M100B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 100W
Foi de date: V300C8M100B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V300C8M100B
Număr parc V300C8M100B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4283 pcs Fișa cu date V300C8M100B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V300C8M100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C8M100B2
V300C8M100B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 100W
In stoc: 3953 pcs
Descarca: V300C8M100B2.pdf
RFQ
V300C8M100B3
V300C8M100B3
Producători: Vicor
In stoc: 3605 pcs
Descarca: V300C8M100B3.pdf
RFQ
V300C8M100BF2
V300C8M100BF2
Descarca: V300C8M100BF2.pdf
V300C8M100BG
V300C8M100BG
Descarca: V300C8M100BG.pdf
V300C8H100BN2
V300C8H100BN2
Descarca: V300C8H100BN2.pdf
V300C8H100BN3
V300C8H100BN3
Descarca: V300C8H100BN3.pdf
V300C8M100BF3
V300C8M100BF3
Descarca: V300C8M100BF3.pdf
V300C8H100BS
V300C8H100BS
Descarca: V300C8H100BS.pdf
V300C8H100BN
V300C8H100BN
In stoc: 377 pcs
Descarca: V300C8H100BN.pdf
V300C8M100BF
V300C8M100BF
Descarca: V300C8M100BF.pdf
V300C8H100BS3
V300C8H100BS3
Descarca: V300C8H100BS3.pdf
V300C8H100BS2
V300C8H100BS2
Descarca: V300C8H100BS2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW