V300C5M50B
VicorVicor
V300C5M50B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C5M50B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 50W
Foi de date: V300C5M50B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V300C5M50B
Număr parc V300C5M50B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4336 pcs Fișa cu date V300C5M50B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 81% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V300C5M50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C5M100BS
V300C5M100BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 5979 pcs
Descarca: V300C5M100BS.pdf
RFQ
V300C5M50B3
V300C5M50B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 50W
In stoc: 385 pcs
Descarca: V300C5M50B3.pdf
RFQ
V300C5M50B2
V300C5M50B2
In stoc: 4856 pcs
Descarca: V300C5M50B2.pdf
V300C5M50BF2
V300C5M50BF2
Descarca: V300C5M50BF2.pdf
V300C5M100BN2
V300C5M100BN2
In stoc: 329 pcs
Descarca: V300C5M100BN2.pdf
V300C5M100BS2
V300C5M100BS2
Descarca: V300C5M100BS2.pdf
V300C5M50BG
V300C5M50BG
In stoc: 392 pcs
Descarca: V300C5M50BG.pdf
V300C5M100BN
V300C5M100BN
In stoc: 324 pcs
Descarca: V300C5M100BN.pdf
V300C5M100BN3
V300C5M100BN3
In stoc: 301 pcs
Descarca: V300C5M100BN3.pdf
V300C5M50BF
V300C5M50BF
Descarca: V300C5M50BF.pdf
V300C5M50BF3
V300C5M50BF3
Descarca: V300C5M50BF3.pdf
V300C5M100BS3
V300C5M100BS3
Descarca: V300C5M100BS3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW