V300C48T150BS
VicorVicor
V300C48T150BS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C48T150BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V300C48T150BS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 603 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C48T150BS
Număr parc V300C48T150BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 603 pcs Fișa cu date V300C48T150BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 88.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C48T150BS2
V300C48T150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 5238 pcs
Descarca: V300C48T150BS2.pdf
RFQ
V300C48T150BN
V300C48T150BN
Producători: Vicor
In stoc: 694 pcs
Descarca: V300C48T150BN.pdf
RFQ
V300C48T150BS3
V300C48T150BS3