V300C48H150B3
VicorVicor
V300C48H150B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C48H150B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V300C48H150B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 398 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C48H150B3
Număr parc V300C48H150B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 398 pcs Fișa cu date V300C48H150B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V300C48H150