V300C48C75BF
VicorVicor
V300C48C75BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C48C75BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 75W
Foi de date: V300C48C75BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V300C48C75BF
Număr parc V300C48C75BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3299 pcs Fișa cu date V300C48C75BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.56A Numărul părții de bază V300C48C75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C48C75BF3
V300C48C75BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 75W