V300C2M50BG2
VicorVicor
V300C2M50BG2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C2M50BG2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 50W
Foi de date: V300C2M50BG2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V300C2M50BG2
Număr parc V300C2M50BG2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5866 pcs Fișa cu date V300C2M50BG2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 73.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Numărul părții de bază V300C2M50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C2M50BL2
V300C2M50BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 50W
In stoc: 6388 pcs
Descarca: V300C2M50BL2.pdf
RFQ
V300C2M50BF
V300C2M50BF
Producători: Vicor
In stoc: 5117 pcs
Descarca: V300C2M50BF.pdf
RFQ
V300C2M50BG
V300C2M50BG