V300C28E75B
VicorVicor
V300C28E75B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C28E75B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 75W
Foi de date: V300C28E75B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 652 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C28E75B
Număr parc V300C28E75B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 652 pcs Fișa cu date V300C28E75B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.68A Numărul părții de bază V300C28E75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C28E75BF3
V300C28E75BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 75W
In stoc: 680 pcs
Descarca: V300C28E75BF3.pdf
RFQ
V300C28E75BG
V300C28E75BG
Producători: Vicor
In stoc: 687 pcs
Descarca: V300C28E75BG.pdf
RFQ
V300C28E75B3
V300C28E75B3
In stoc: 559 pcs
Descarca: V300C28E75B3.pdf
V300C28E150BS
V300C28E150BS
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 3985 pcs
Descarca: V300C28E150BS.pdf
V300C28E150BS2
V300C28E150BS2
In stoc: 2988 pcs
Descarca: V300C28E150BS2.pdf
V300C28E75BF2
V300C28E75BF2
Descarca: V300C28E75BF2.pdf
V300C28E75BF
V300C28E75BF