V300C28C75B
VicorVicor
V300C28C75B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C28C75B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 75W
Foi de date: V300C28C75B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 704 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C28C75B
Număr parc V300C28C75B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 704 pcs Fișa cu date V300C28C75B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.68A Numărul părții de bază V300C28C75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C28C150BS2
V300C28C150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 4571 pcs
Descarca: V300C28C150BS2.pdf
RFQ
V300C28C150BS
V300C28C150BS
Producători: Vicor
In stoc: 702 pcs
Descarca: V300C28C150BS.pdf
RFQ
V300C28C75BF2
V300C28C75BF2
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 75W