V300C24T150B
VicorVicor
V300C24T150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C24T150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V300C24T150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 704 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C24T150B
Număr parc V300C24T150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 704 pcs Fișa cu date V300C24T150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V300C24T150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C24M75BS2
V300C24M75BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 75W
In stoc: 6590 pcs
Descarca: V300C24M75BS2.pdf
RFQ
V300C24T150B3
V300C24T150B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 633 pcs
Descarca: V300C24T150B3.pdf
RFQ
V300C24M75BS3
V300C24M75BS3
In stoc: 5223 pcs
Descarca: V300C24M75BS3.pdf
V300C24M75BS
V300C24M75BS
Descarca: V300C24M75BS.pdf
V300C24T150BF3
V300C24T150BF3
In stoc: 674 pcs
Descarca: V300C24T150BF3.pdf
V300C24M75BN2
V300C24M75BN2
Descarca: V300C24M75BN2.pdf
V300C24M75BN3
V300C24M75BN3
In stoc: 358 pcs
Descarca: V300C24M75BN3.pdf
V300C24T150BG
V300C24T150BG
In stoc: 657 pcs
Descarca: V300C24T150BG.pdf
V300C24M75BN
V300C24M75BN
In stoc: 400 pcs
Descarca: V300C24M75BN.pdf
V300C24T150B2
V300C24T150B2
In stoc: 625 pcs
Descarca: V300C24T150B2.pdf
V300C24T150BF2
V300C24T150BF2
Descarca: V300C24T150BF2.pdf
V300C24T150BF
V300C24T150BF
In stoc: 675 pcs
Descarca: V300C24T150BF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW