V300C24M150B
VicorVicor
V300C24M150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C24M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V300C24M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 292 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C24M150B
Număr parc V300C24M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 292 pcs Fișa cu date V300C24M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 180V - 375V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V300C24M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C24M150BG
V300C24M150BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 274 pcs
Descarca: V300C24M150BG.pdf
RFQ
V300C24M150BF
V300C24M150BF
Producători: Vicor
In stoc: 6027 pcs
Descarca: V300C24M150BF.pdf
RFQ
V300C24H75BN
V300C24H75BN
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 75W
In stoc: 415 pcs
Descarca: V300C24H75BN.pdf
V300C24M150BF3
V300C24M150BF3
In stoc: 5662 pcs
Descarca: V300C24M150BF3.pdf
V300C24M150B3
V300C24M150B3
Descarca: V300C24M150B3.pdf
V300C24M150BF2
V300C24M150BF2
Descarca: V300C24M150BF2.pdf
V300C24H75BS2
V300C24H75BS2
Descarca: V300C24H75BS2.pdf
V300C24M150B2
V300C24M150B2