V300C15C150BL
VicorVicor
V300C15C150BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300C15C150BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V300C15C150BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 602 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V300C15C150BL
Număr parc V300C15C150BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 602 pcs Fișa cu date V300C15C150BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Alte nume 1102-1347
V300C15C150BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 180V - 375V Input Curent - Ieșire (Max) 10A
Numărul părții de bază V300C15C150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300C15C150BN3
V300C15C150BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 625 pcs
Descarca: V300C15C150BN3.pdf
RFQ
V300C15C150BL3
V300C15C150BL3
Producători: Vicor
In stoc: 663 pcs
Descarca: V300C15C150BL3.pdf
RFQ
V300C15C150BF
V300C15C150BF
In stoc: 670 pcs
Descarca: V300C15C150BF.pdf
V300C15C150BL2
V300C15C150BL2