V300B8C200B
VicorVicor
V300B8C200B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300B8C200B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 200W
Foi de date: V300B8C200B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V300B8C200B
Număr parc V300B8C200B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6045 pcs Fișa cu date V300B8C200B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 180V - 375V Input Curent - Ieșire (Max) 25A
Numărul părții de bază V300B8C200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300B8C200BF2
V300B8C200BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 200W
In stoc: 3580 pcs
Descarca: V300B8C200BF2.pdf
RFQ
V300B8C200B3
V300B8C200B3
Producători: Vicor
In stoc: 515 pcs
Descarca: V300B8C200B3.pdf
RFQ
V300B8C200B2
V300B8C200B2
In stoc: 543 pcs
Descarca: V300B8C200B2.pdf
V300B5T200BN2
V300B5T200BN2
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 200W
In stoc: 6782 pcs
Descarca: V300B5T200BN2.pdf
V300B5T200BS2
V300B5T200BS2
Descarca: V300B5T200BS2.pdf
V300B8C200BG
V300B8C200BG
In stoc: 534 pcs
Descarca: V300B8C200BG.pdf
V300B5T200BS3
V300B5T200BS3
In stoc: 508 pcs
Descarca: V300B5T200BS3.pdf
V300B5T200BN3
V300B5T200BN3
Descarca: V300B5T200BN3.pdf
V300B8C200BF
V300B8C200BF
In stoc: 568 pcs
Descarca: V300B8C200BF.pdf
V300B5T200BS
V300B5T200BS
In stoc: 494 pcs
Descarca: V300B5T200BS.pdf
V300B5T200BN
V300B5T200BN
In stoc: 554 pcs
Descarca: V300B5T200BN.pdf
V300B8C200BF3
V300B8C200BF3
In stoc: 499 pcs
Descarca: V300B8C200BF3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW