V300B48T150BF2
VicorVicor
V300B48T150BF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300B48T150BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V300B48T150BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V300B48T150BF2
Număr parc V300B48T150BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3643 pcs Fișa cu date V300B48T150BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.3%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input Curent - Ieșire (Max) 3.13A
Numărul părții de bază V300B48T150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300B48T150B2
V300B48T150B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 6180 pcs
Descarca: V300B48T150B2.pdf
RFQ
V300B48M250BS3
V300B48M250BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 250W
In stoc: 4567 pcs
Descarca: V300B48M250BS3.pdf
RFQ
V300B48T150BF
V300B48T150BF