V300B2C100BF3
VicorVicor
V300B2C100BF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V300B2C100BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 100W
Foi de date: V300B2C100BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V300B2C100BF3
Număr parc V300B2C100BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3094 pcs Fișa cu date V300B2C100BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 180V Tensiune - Intrare (Max) 375V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 74%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 180V - 375V Input Curent - Ieșire (Max) 50A
Numărul părții de bază V300B2C100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V300B2C100BF
V300B2C100BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 100W
In stoc: 4097 pcs
Descarca: V300B2C100BF.pdf
RFQ
V300B2C100B2
V300B2C100B2
Producători: Vicor
In stoc: 3997 pcs
Descarca: V300B2C100B2.pdf
RFQ
V300B2C100BF2
V300B2C100BF2
Descarca: V300B2C100BF2.pdf
V300B2C100B
V300B2C100B