V28C48T100BL3
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C48T100BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V28C48T100BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 624 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C48T100BL3
Număr parc V28C48T100BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 624 pcs Fișa cu date V28C48T100BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 79.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V28C48T100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C48T100BG2
V28C48T100BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 607 pcs
Descarca: V28C48T100BG2.pdf
RFQ
V28C48T100BL
V28C48T100BL
Producători: Vicor