V28C48M100BF
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C48M100BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V28C48M100BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V28C48M100BF
Număr parc V28C48M100BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5930 pcs Fișa cu date V28C48M100BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 79.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V28C48M100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C48H100BS3
V28C48H100BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 4423 pcs
Descarca: V28C48H100BS3.pdf
RFQ
V28C48M100B
V28C48M100B
Producători: Vicor
In stoc: 283 pcs
Descarca: V28C48M100B.pdf
RFQ
V28C48M100BF2
V28C48M100BF2
In stoc: 5681 pcs
Descarca: V28C48M100BF2.pdf
V28C48H100BS2
V28C48H100BS2
Descarca: V28C48H100BS2.pdf
V28C48M100BG
V28C48M100BG
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
In stoc: 278 pcs
Descarca: V28C48M100BG.pdf
V28C48M100BF3
V28C48M100BF3