V28C3V3T50BS
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C3V3T50BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V28C3V3T50BS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 632 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C3V3T50BS
Număr parc V28C3V3T50BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 632 pcs Fișa cu date V28C3V3T50BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 71.4% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Aplicații ITE (Commercial)
produse asemanatoare
V28C48C100B3
V28C48C100B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 702 pcs
Descarca: V28C48C100B3.pdf
RFQ
V28C3V3T50BL
V28C3V3T50BL
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 642 pcs
Descarca: V28C3V3T50BL.pdf
RFQ
V28C3V3T50BS2
V28C3V3T50BS2