V28C3V3C50BN
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C3V3C50BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V28C3V3C50BN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 732 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C3V3C50BN
Număr parc V28C3V3C50BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 732 pcs Fișa cu date V28C3V3C50BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 71.4% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C3V3C50BN2
V28C3V3C50BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 4808 pcs
Descarca: V28C3V3C50BN2.pdf
RFQ
V28C3V3C50BN3
V28C3V3C50BN3
Producători: Vicor