V28C28T100BF2
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C28T100BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 100W
Foi de date: V28C28T100BF2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 563 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C28T100BF2
Număr parc V28C28T100BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 563 pcs Fișa cu date V28C28T100BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 80.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.57A Numărul părții de bază V28C28T100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C28T100B
V28C28T100B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 100W
In stoc: 4100 pcs
Descarca: V28C28T100B.pdf
RFQ
V28C28T100BF
V28C28T100BF
Producători: Vicor