V28C24T100BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C24T100BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 100W
Foi de date: V28C24T100BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 645 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C24T100BL2
Număr parc V28C24T100BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 645 pcs Fișa cu date V28C24T100BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4.17A Numărul părții de bază V28C24T100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C24T100BL
V28C24T100BL
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 100W