V28C24M100B2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C24M100B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 100W
Foi de date: V28C24M100B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V28C24M100B2
Număr parc V28C24M100B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2769 pcs Fișa cu date V28C24M100B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4.17A Numărul părții de bază V28C24M100